ADIM Dorota Niezabitowska-Pawlikowska

NIP
5212275052
Regon
015416921
Telefon
665 555 344
Branża
Sadownicza i usługi dla sadownictwa -Produkcja opakowań z tektury do świeżych owoców i warzyw.
Adres
96-230 Biała Rawska, Nowy Chodnów 15
Preferencje dotyczące partnera biznesowego
Branża -handel owocami i warzywami Możemy korzystając z kontaktów z lokalnymi producentami owoców przygotowywać w standaryzowane eksporty owoców świeżych na rynki zagraniczne.
Rodzaje usług i/lub produktów oferowane
• opakowania klejone na owoce i warzywa / typu skrzynka/ • opakowania składane • asortyment do paletyzacji • transport do klienta
Opis prowadzonej działalności

Składanie i klejenie opakowań kartonowych, tekturowych o różnej gramaturze z kolorowym nadrukiem.  Każde opakowanie ma znormalizowaną podstawę z elementami blokującymi ułatwiającymi układanie opakowań w stabilne stosy, przystosowanych jakościowo do transportu i ekspozycji owoców i warzyw świeżych. Sprzedaż pełnego asortymentu do paletyzacji i transportu na rynki krajowe i zagraniczne / taśmy bandujące, zapinki, narożniki, palety/.
Każde opakowanie ma znormalizowaną podstawę z elementami blokującymi ułatwiającymi układanie opakowań w stabilne stosy.
Produkujemy opakowania o rożnej wytrzymałości i gramaturze i z kolorowym nadrukiem.
Opakowania są wykonane z tektury 3 i 5 warstwowej z fali EB o gramaturze od 800 do 1100 g/m2 i średnim ECT od 960 do 14000. W opakowaniach typu Premium stosujemy papier zewnętrzny i wewnętrzny typu kraftliner, który wzmacnia konstrukcję i ogranicza zawilgocenie.
Dobór właściwej konstrukcji i surowca pozwala uzyskać optymalną użyteczność naszych wyrobów w procesie pakowania i transportu żywności.
Wykroje tekturowe są wytwarzane przez naszego dostawcę zgodnie z obowiązującymi polskimi i europejskimi normami, gwarantuje to ich wysoką i powtarzalną jakość.
Opakowania podlegają recyklingowi, są ekologiczne, bezpieczne i trwałe.

Kategoria

Send Message